Ustaw jako stronę startowąDodaj do ulubionychKontaktMapa stronyKanał RSS

Chleb z masłem dla dziecka w Gruzji. Apel o pomoc skierowany jest do osób, których serca są otwarte na cierpienia. Do akcji mogą włączyć się osoby dobrej woli: osoby samotne, małżeństwa, rodziny, klasy szkolne, stowarzyszenia i grupy kilku osób składające się dla zapewnienia chleba z masłem jednemu dziecku.

misja kamiliańska, w gruzji, dzieci gruzji, głodne dzieci, chleb z masłem, akcja dla gruzji

Chleb z masłem dla dziecka w Gruzji

Ostatnia aktualizacja: 29/07/2010; 18:42.
   


»Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka, a nie odwróci się od ciebie oblicze Boga. Będziesz miał mało - dasz mniej, ale nie wzbraniaj się dawać jałmużny nawet z niewielkiej własności!
Tak zaskarbisz sobie wielkie dobra na dzień potrzebny, ponieważ jałmużna wybawia od śmierci i nie pozwala wejść do ciemności.«
Tb 4, 7-10

Chleb z masłem dla dziecka w Gruzji
Apel o pomoc skierowany jest do osób, których serca są otwarte na cierpienia. Do akcji mogą włączyć się osoby dobrej woli: osoby samotne, małżeństwa, rodziny, klasy szkolne, stowarzyszenia i grupy kilku osób składające się dla zapewnienia chleba z masłem jednemu dziecku.

Pomoc polega na zapewnieniu chleba z masłem jednemu dziecku z Gruzji. Na zakup 25-ciu bochenków chleba i pięciu kostek masła dla jednego dziecka wystarczy 30zł miesięcznie. Od możliwości i wielkoduszności ofiarodawcy zależy ilość dzieci objętych pomocą oraz czas ich dokarmiania.

Pieniądze prosimy przesyłać na konto:

Misje kamiliańskie
Zakon OO. Kamilianów
Prowincja Polska
42-606 Tarnowskie Góry, ul. Bytomska 22
BS Tarnowskie Góry
26 8463 0005 2001 0050 4898 0001
z dopiskiem: "Chleb z masłem dla dzieci z Gruzji"

Osobom, które pragną zapewnić chleb z masłem przynajmniej dla jednego konkretnego dziecka na jeden rok, zostanie wysłane zdjęcie wraz z krótkim życiorysem.

Wszystkich Was bardzo prosimy o modlitwę w intencji dzieci Gruzji. Jeden dziesiątek Różańca świętego w ciągu tygodnia może dokonać cudu przemiany serc!

o. Paweł Dyl z Współbraćmi

zapraszamy na stronę Misji w Gruzji: http://www.kamilianie-gruzja.com

Stronę wyświetlano 3707 razy
od 29 lipca 2010 roku.
1998-2018 (C) Kamilianie & Krzysztof Gawliczek.