Ustaw jako stronę startowąDodaj do ulubionychKontaktMapa stronyKanał RSS

Światowy Dzień Chorego w Łódzkim ICZMP. W tym szczególnym dniu w kaplicy Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi pod wezwaniem św. Kamila zgromadzili się chorzy, parafianie oraz pracownicy z dyrekcją na wspólnej modlitwie i Eucharystii.

Światowy dzień chorego, dzień chorego, chory, centrum zdrowia, matki polki, Instytut, CZMP, Łódź

Światowy Dzień Chorego w Łódzkim ICZMP

Ostatnia aktualizacja: 23/02/2010; 08:00.
   


"Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie zaczyna żyć dla bliźnich" - mawiał Mikołaj Gogol.

Światowy Dzień Chorego w Łódzkim ICZMP

Szczególnie 11 lutego chcieliśmy pamiętać o naszych bliźnich, których życie doświadczyło na co dzień chorobą i cierpieniem. Wśród nich są dorośli i dzieci. Prócz środków farmakologicznych, fachowej wiedzy medycznej chory potrzebuje wsparcia drugiej osoby ale nade wszystko modlitwy.

Światowy Dzień Chorego w Łódzkim ICZMP

W tym szczególnym dniu w kaplicy Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi pod wezwaniem św. Kamila zgromadzili się chorzy, parafianie oraz pracownicy z dyrekcją na wspólnej modlitwie i Eucharystii.

Światowy Dzień Chorego w Łódzkim ICZMP

Na spotkanie przybył J. E. Ks. Bp. Adam Lepa, który przewodniczył Mszy Świętej i skierował w homilii do wszystkich obecnych słowa otuchy i nadziei. Uroczystość uświetniła swoim śpiewem i akompaniamentem muzycznym młodzież z parafii Matki Bożej Odkupiciela i św. Jana Bożego.

Światowy Dzień Chorego w Łódzkim ICZMP

Po końcowym błogosławieństwie Ks. Biskup udał się na oddział Neonatologii aby pobłogosławić najmłodszych naszych pacjentów, oraz ich rodziców.

Kapelani ICZMP
o. Tomasz Bajda MI
o. Marek Mańka MI
Stronę wyświetlano 3872 razy
od 23 lutego 2010 roku.
1998-2018 (C) Kamilianie & Krzysztof Gawliczek.